Vystoupení ze starých schémat a závislostí

 

VYSTOUPENÍ ZE STARÝCH SCHÉMAT A ZÁVISLOSTÍ, SEBEDESTRUKCÍ A OVLÁDACÍCH DRAMAT

 

Potýkáme se s různými starými nezpracovanými závislostmi a vzorci, které nám někdy ztěžují další vývoj a postup na cestě, způsobují stagnace, nemoci i obtížné opakující se situace v našich životech.

 

Při základním třídenním workshopu poznáme vlastní energetický systém, staré vzorce, ovládací dramata, osobní destrukce a budeme s nimi pracovat s nimi.

 

Budeme se věnovat různým obdobím života, blokům, překážkám, závislostem a všemu, co nás na této cestě brzdí, tak, abychom

 

-    pochopili, jak pracujeme s energií,
-    kdy ji získáváme podle omezujících schémat a proč, a vystoupili z nich,
-    vyčistili základní bloky na jednotlivých úrovních a celý svůj  energetický
systém,
-    porozuměli mu i tomu, jak se mění v současné době, a
-    podívali se i celkově na naši cestu a nové možnosti.

Přestali být obětí sebe samých - manipulace zevnitř i zvenčí.

 

Na základní seminář navazuje osm dvoudenních, umožňujících pustit se do systematické hluboké práce a vyčistit bloky na hlubších úrovních. Každý z nich bude věnovaný vždy jednomu životnímu období a jednomu energetickému centru, které se vždycky pojí s konkrétními kvalitami a potížemi, které nás zasahují na různých úrovních. Poslední z nich část bude věnovaný vyšším energetickým centrům a možnostem jejich probouzení, oživování, rozvoje, podle starých konceptů i možností, které jsou spojené s vlastní transformací stejně jako změnami, jimiž náš svět i Země v současné době prochází, a podívali se nyní na svou cestu, nové směřování a možnosti, po této očistě. 

Základní třídenní (pátek - neděle) workshop