Pránické workshopy

PRÁNICKÉ WORKSHOPY

Workshopy jsou vhodné pro každého, kdo chce na pránu přejít nebo se na to připravuje, chce se využívání prány pro výživu i v každodenním životě přiblížit, anebo na pránu už přešel a chce si tento stav – v podstatě stav vědomí a mysli – udržet. Všechny workshopy jsou určeny nejenom těm, kdo chtějí na pránu přejít úplně, ale chtějí se tímto směrem jen posunout, něco si vyzkoušet a dostat se dál.

Individuální dohoda nebo vytvoření delšího pobytu pro menší skupinku, která by se chtěla věnovat intenzivněji a delší dobu, je možná. Součástí ceny každého workshopy je možnost následných konzultací a péče. Delší pobyt je možné dohodnout individuálně. 

Začátek workshopu v první den je vždy v 10.00 hod. Po předchozí dohodě lze přijet již v předvečer.

 

ČESKÝ PRÁNICKÝ PŘECHOD

Osmidenní workshop určen pro všechny, kdo chtějí na pránu přejít nebo jí využívat ve větším rozsahu než doposud, ale i pro ty, kdo potřebují pomoc po předchozím neúspěšném přechodu na pránickou stravu anebo potížích s tím spojených, ať na energetické, psychické nebo fyzické úrovni. Celý workshop zaměřený na přechod na pránickou stravu.

Program se vytváří dohodou na místě podle potřeb účastníků a skupiny (individuálním i sdíleným potřebám).

Součástí semináře je

  • předávání zkušeností z vlastního přechodu a používání prány,
  • podpora a sdílení v kruhu i otevřeně o omylech a chybách, k nimž při přechodu a cestě s pránou dochází,
  • techniky čerpání prány a udržení prány,
  • každodenní společné meditace a čerpání energie,
  • introspektivní techniky,
  • individuální konzultace a práce
  • koučování
  • práce ve vnitřním posvátném prostoru i v přírodě (energeticky silná místa v okolí),
  • možná aktivace vnitřního potenciálu a zdrojů, využití rostlinných esencí, případně pomoc při nápravě poškození v důsledku pokusů o přechod
  • možnost přechodu na pránickou stravu.

Součástí každého dne je 30 - 60 min. pracovní meditace, společné ranní polední a večerní čerpání právy, přestávky i práce v okolní přírodě (podle počasí). Žádná část semináře není „povinná“, záleží jen n vás, jak nabídku využijete.

 

Lektor Lenka, cena je 10.500 Kč, následná podpora je součástí ceny workshopu.

V případě složité osobní situace je možné požádat o slevu (cena workshopu by neměla být důvodem, proč se jej rozhodnete neabsolvovat).

Přihlášky zasílejte na adresu prostor@mistosetkavani.cz (Vaše místo je rezervované po zaplacení zálohy).

 

VÍKENDOVÉ SEMINÁŘE

 

KI – PRÁNA – ČHI = JEDNA ENERGIE

Seminář zaměřený na probuzení potenciálu, který v sobě máme všichni. Dva dny práce s energií, při nichž se spojíte se svým nitrem i se Zdrojem a naučíte se vnímat a prociťovat energii v sobě i kolem sebe, pracovat s ní a používat ji vědomě pro vlastní výživu, léčení anebo pomoc druhým. Jedna energie - jen její formy a naše záměry jsou různé. Iniciační, prožitkový a praktický seminář. Jedna energie - jen její formy a naše záměry jsou různé. Iniciační, prožitkový a praktický seminář. Kromě samotné aktivace a práce s energií věnujeme různým způsobům využívání prány. Workshopy jsou vzhledem k časové náročnosti aktivace početně omezené.

Po tomto semináři nastává období intenzivní očisty, a to na jakékoli úrovni, což znamená i to, že některé potíže, které si neseme v sobě, se mohou přechodně zhoršit (aby se vzápětí mohly vyčistit a odejít) = mohou se objevit různé reakce. Jsou součástí procesu. Pokud přijdou, mizí velmi snadno a rychle, nejdéle po několika týdnech, co trvá očista (individuálně, kolem tří týdnů). Pokud někdo máte vážné zdravotní nebo psychické potíže, je třeba to jednak vzít v potaz a rozhodnout se podlet vnitřního přesvědčení a pocitu (intuice), společně se závazkem ozvat se, pokud by se nějaké výraznější potíže objevili. Může jít o očistu na všech úrovních – u každého se to týká těch, kde máme největší problémy. Někdo může proces prožívat velmi radostně a úlevně, u jiného může přijít ale silné čištění stejně tak na emocionální jako na fyzické úrovni, které vnímá nepříjemně. Pro tyto případy jsem po workshopu k dispozici pro samozřejmé konzultace i pomoc na dálku i na blízkost tak, jak je třeba: důležité je ale vědět předem, že čištění a zrychlení přichází určitě, a něco nepříjemného to (spíše mimořádně) chvíli může nést s sebou.

 

PRÁNA JAKO STAV MYSLI

Seminář na podporu využívání prány pro výživu. Sdílení, prožitky, podpůrné techniky a praxe pro přechod na pránickou výživu. Práce s vědomím, dechem a energií. Sdílení osobních zkušeností, možnost individuální pomoci,

Nejbližší termíny: 23.-24. 4. 2016, lektor Lenka, cena 2.200 Kč.

Podpůrné techniky a praxe pro přechod na pránickou výživu  a udržení se na této cestě, práce s vědomím, dechem a energií, sdílení osobních zkušeností, možnost individuální pomoci při přechodu na výživu pránou, praktická podpora při workshopech, následné péče (konzultace, pobyty). Lze se připojit a navázat kdykoli v návaznosti na vlastní, individuální cestu.

Budeme pracovat tak jako doposud podle individuálních přání a potřeb, s tím hlavním – aby se všechno uskutečňovalo pod ochranou a z hlediska toho Nejvyššího vedení a bylo tak  v souladu s obecným prospěchem i prospěchem každého z přítomných – a každý tak dostal přesně to, co potřebuje.

 

Pro všechny tyto workshopy jsou doplňující a podporující Japonské techniky koncentrace (pro bojová umění, uvolnění stresu, léčení, využívání energie, práci na sobě). Termín bude stanoven podle zájemců dodatečně.