Praktické informace

Popis cesty najdete v rubrice "jak se k nám dostanete".

Pokud seminář začíná v pátek, očekává se Váš příjezd nejpozději do 19:00 hod., není-li u semináře uvedeno jinak.  Pokud byste měli přijet později, je třeba předem zavolat a upozornit na to (jinak můžete najít dům zavřený - v takovém případě volejte 721 807 244).

S sebou na seminář potřebujete zpravidla pouze pohodlné oblečení, dobrou náladu a své osobní potřeby (není-li u semináře uvedené něco speciálního - např. na seminář "České esence" nebo "Práce s bylinami" sada vlastních lahviček, na šamanské semináře vlastní bunínek nebo chřestidla aj.).

V podkroví je možné zdarma přespat (v takovém případě si přivezte povlečení na polštář a na deku),  k dispozici jsou matrace, prostěradla, deky i polštáře.

Součástí seminářů je společná půhodina práce v domě a na zahradě nebo při přípravě oběda a úklid užívaných prostor před odjezdem.

Strava není součástí ceny semináře.  K dispozici může být bezmasá strava (v ceně potravin - zhruba 200 - 250 kč na víkend v případě plného stravování). Je možné přivézt si vlastní jídlo a používat kuchyň (s výjimkou doby, kdy se připravuje jídlo pro skupinu).

Pokud máte zvláštní stravovací nároky, nezapomeňte to uvést předem, stejně jako pokud se budete chtít stravovat odděleně.

Přihláška na seminář (telefonicky na 721 807 244 nebo mailem na adresu prostor@mistosetkavani.cz)  a rezervace místa je platná po zaplacení zálohy ve výši  1000 Kč (nebo 2000 Kč u osmidenního semináře) na účet 222 313 846/0300. Do zprávy pro příjemce nebo poznámky uveďte datum začátku  semináře a jméno.

V případě stornování přihlášky do 1 týdne před seminářem činí stornovací poplatek 500,- Kč, 7 dní a méně před seminářem 1000 Kč, pokud místo sebe na seminář nezajistíte náhradu. 

Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možností (tel. 721 807 244). Opakování seminářů Reiki je možné za poloviční cenu, opakování iniciací kdykoli po dohodě s učitelem, příspěvek je dobrovolný.