OSTATNÍ SEMINÁŘE A WORKSHOPY

 

Pro tyto workshopy není vypsaný termín, možná je i individuální dohoda.

 

Energie krajiny - práce se zemí, krajinou i vlastním tělem, kultivace vnitřního i vnějšího prostoru.

Dvoudenní workshop, při kterém se především na posvátných místech v okolí budeme věnovat práce se zemí a její energií, uvolňování bloků a patogenních zón, pracovat s prostorem vnitřním i vnějším a posvátností prostoru, prociťovat společně sílu a energii míst a Země, přeměňovat patogenní zóny a kultivovat energii míst Země – i svoji vlastní. Jednodenní praktický seminář.

 

Moudrost rostlin - jiný způsob práce s  s bylinami

Tradiční i neznámá, nová i kdysi známá a zapomenutá práce a komunikace s rostlinami. Těžištěm dvoudenního workshopu jsou elementární základy práce s rostlinami, která není bez úcty a plné pozornosti  možná. Obnova posvátného přístupu a komunikace s rostlinami, jejichž pomoc v jakékoli formě se mnohonásobně zvyšuje. Dvoudenní workshop.

 

České esence I. – základní seminář

Systém 72 kvintesencí - nový systém esencí pro plné probuzení a vzestup vědomí. Pomoc pro všechny, pro které je osobní rozvoj a plné probuzení důležitou součástí jejich cesty a dar pro tuto dobu přechodu, kdy procházíme zásadními změnami, a naši transformaci. Esence slouží především jako pomoc při probouzení a vzestupu vědomí a odstraňování překážek, které jim stojí v cestě, ale i pro léčení Země, a našich myslí a těl. Esence vytvořené pro naši dobu.   Při dvoudenním workshopu se seznámíme s esencemi, jejich zvláštnostmi, použitím a rozsahem účinků, odlišnostmi oproti květovým esencím nebo esencím vytvářeným silou záměru, vyzkoušíme je, a naučíme se s nimi pracovat.

 

České esence II., III. a IV.

Řady esencí zaměřené na konkrétní problémy nebo oblastí, např. sterilitu, početí, porodnictví, pro terapeuty a lékaře, umírající, ale i na podporu konkrétních terapií, zejména léčby traumatu, vlastní meditační praxe, rozvoje mysli, léčení těla i duše. Témata jednotlivých seminářů budou upřesněna dodatečně.