KALENDÁŘ AKCÍ JARO 2023

ÚNOR 2023

BŘEZEN 2023

  • 11. - 12. března - Uzemnění, Země a země v nás. Kořeny, uzemnění, přijetí - základ stability i síly, i naše možnosti práce a pomoci planetě.
  • 25. - 26.  - Čchi-prána-ki = jedna energie (aktivace) dva dny práce s osobní energií, jejím pročištěním, otevřením cesty, zvýšením vibrací, a něco o energii tohoto období a jak ji můžeme využít pro svoji cestu a růst.

DUBEN 2023

KVĚTEN 2023

Na webináře je možné přihlásit se mailem, na workshopy a přechod přihláškou, individuálně  (mailem, telefonicky) osobní konzultace i zasvěcení Reiki. Ceny dvoudenních webinářů nebo workshopů (možnost přespání v místě konání je zdarma) (není-li uvedeno jinak) 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu. V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena nikdy důvodem, který vám bude stát v cestě. 

Individuálně je možné dohodnout 

  • osobní konzultaci pro řešení aktuálních potíží (terapie) nebo další cesty (systemické konstelace, koučink, různé způsoby náhledu anebo terapie, esence).
  • zasvěcení do japonské tradiční rei-ki, oproti západním školám svou hloubkou i průzračností velmi odlišné (I. - III. stupeň). Časem se rozdíly mezi různě pojmenovanými způsoby léčení energií, která skrze nás proudí, stírají, protože pokud se ponoříme dostatečně hluboko a napojíme skutečně na Zdroj, vnímáme totéž světlo, kvalitu, energii. Jen navenek a tak, jak se od zdroje vzdaluje, se projevuje jinak. Rei znamená léčivá, životodárná, ale také univerzální, jako označení záměru. Jde tedy jen o to, jak se tomuto proudu energie otevřít a nechat ho skrze sebe proudit a zářit, a naučit se ho používat.