Jak se k nám dostanete

1) Autem od metra Dejvická směr Slaný, odbočka Libochovičky Stehelčeves. Skrz Zákolany na Otvovice (Kralupy n. Vltavou) nebo od stanice metra Dejvická (o polovinu kratší cesta) přes Sedlec - Suchdol - Černý vůl...). Potom, co v Zákolanech  projedete pod viaduktem za návsí, minete vpravo fotbalové hřiště, domek, lesík – asi 200 m. Pak lze zabočit doprava přes potok, za ním doleva a Místo setkávání je třetí dům po pravé straně. Adresa: Zákolany čp. 12 (pozor, v Zákolanech je i dům ev. č. 12 - přímo u nádraží, a mást může i č.12 Otvovice - na druhé straně silnice, byť blíž do Zákolan).

Pokud byste jeli z druhé strany, tj. od Kralup, odbočíte doleva přes potok poté co minete ceduli konec obce Otvovice.

2) Vlakem raději než autobusem (zastávka je jednou tak daleko a cesta je složitější). Vlaky jezdí buď přes Kladno nebo přes Kralupy nad Vltavou (přes ně je cesta kratší!!!).  Stejně jako autobusy jsou i vlaky součástí okruhu Pažské integrované dopravy.

Když dojedete na vlakové nádraží do Zákolan, dejte se hned doprava po lesní cestě asi 10 min, pak před sebou uvidíte domy. Místo setkávání (čp. 12) je třetí dům po pravé straně, má novou světle meruňkovou fasádu, před ním i za ním se tyčí smrky a na terase povlávají budhistické modlitební praporky...a já jsem v době před začátkem workshopů na tel. 721 807 244.