Dechtice – poselství lásky. Pouť na místo zjevení Panny Marie na Slovensku 15. 8. 2012

Pokud jste už slyšeli o mariánských zjeveních na Slovensku, víte, že se Panna Maria zjevovala padesátých letech a později v Turzovce, v první polovině 90tých let na hoře Zvir u obce Litmanová. Rok před jejich ukončením začala zjevení Panny Marie v Dechticích – malé obci poblíž Trnavy.

Výroční pouť do Dechtic se koná 15. srpna.

Pokud se chcete této pouti zúčastnit a připojit se k nám, kdo se chceme dotknout posvátnosti míst v okolí, zavolejte nebo napište na mail prostor@mistosetkavani.cz.

Vyjížděli bychom z Prahy, místo poblíž některé ze stanic metra bude upřesněno dodatečně, stejně jako čas (pravděpodobně v 6 hodin ráno) i cena (náklady na cestu. Na Slovensku je možné najíst se poměrně levně, takže pokud tu nehcete kupovat nic jiného, 10 – 20 euro s sebou jako kapesné na jídlo stačí). V poledne bychom s menšími zastávkami měli být už v Dechticích.

V Dechticích je více úžasných míst - ke zjevením se pojí tři z nich. Na první a druhé bychom šli po obědě (na který bychom se zastavili cestou): Boričky, původní místo zjevení Panny Marie + místo zjevení archanděla Rafaela, to je jen asi 30 m od sebe, a prameny (kousek lesem). To třetí místo je kopec Svatodušnice, kde se Panna Maria zjevuje nyní, každého 15. v měsíci.
 
Jsou to místa nesmírné krásy, milosti a síly.
 
Někdy po 17. hod., kdy modlitby po zjevení Panny Marie skončí, bude čas, který je možné využít podle vlastního zájmu.

Kromě meditace na místech, které  vás osloví nejvíc je možné zúčastnit se také bohoslužby v místním kostele, která začíná v 18.30. Domů bychom jeli na noc, po večeři (podle dohody, pravděpodobně v 22.hod.).

V autobuse na cestě do Dechtic si uděláme program podle zájmu a dohody - zajímavé filmy o zjeveních budeme mít určitě s sebou - a modlit se nebo meditovat je možné také kdekoli. Můžu případně povídat i o dalších zjeveních, i těch posledních, které se uskutečňují ve světě i u nás nebo se můžeme vystřídat.

Pojedeme přes Brno (odtud na Bratislavu), takže je možné dohodnout nástup i po této trase.

Článek o mariánských zjeveních https://www.kaduceus.cz/online/poznani/433/poselstvi-panny-marie.aspx
 
O zjevení Panny Marie v Dechticích se více dozvíte více na
https://www.avemaria.sk/dechtice/ Více o počátcích zjevení: https://www.avemaria.sk/dechtice/?page=gz , o výroční pouti: https://www.avemaria.sk/dechtice/?page=vi
 

Poselství Panny Marie v r. 2012, tak jak je sdělila vizionářům v Dechticích, najdete zde, všechna zde předaná poselství od r. 1995 si můžete přečíst na https://www.avemaria.sk/dechtice/

Každé zjevení panny Marie je něčím specifické a přináší různé dary. Poselství z Dechtic je především poselstvím Lásky. Těším se na Vás na společné cestě!
 
Místo setkávání,

Lenka