NOVĚ V ROCE 2018

Od února 2018 na podnět některých účastníků přechodu program přípravy, zahrnujícího osobní setkání, vypracování individuálního plánu, případně průběžné vedení a konzultace. V případě zájmu nutná individuální domluva (info@cesky-pranicky-prechod.cz). Podmínkou je osobní znalost - absolvování dvoudenního úvodního workshopu (Prána jako stav mysli), pokud už nemáte hlubší průpravu (jiné workshopy, pokus o přechod).

Osmidenní intenzivní a  jedenadvacetidenní přechod

Možnost individuální terapie, konzultací a individuální práce - od dubna 2018

Nové víkendové workshopy zaměřené na problémy, které se na pránické cestě objevují nejčastěji (ale nejenom u nich - vhodného jsou pro každého)

První z nich bude zaměřený na naše potíže s uzemněním a tím samozřejmě i s první čakrou, naším vztahem k Zemi, životu, i naší inkarnaci tady a teď, jako na úplně základní věc, která je nezbytná pro naši stabilitu - zvlášť pokud se orientujeme na náš duchovní vývoj - a přejeme si dosáhnout ve svém životě velkých změn.

13.- 14. 1.  Aramejský otčenáš trochu jinak (třídenní) - je první workshop, výsledek osobního nacházení a pronikání ke Světlu, na kterém se můžeme vidět už v lednu. Půjde o meditační- pohybový workshop s hudbou a tanci, při němž budeme pronikat hluboko k našemu vnitřnímu světlu, jako základu naší bytosti, a jeho původním Zdroji. Nalézat a prohlubovat s osobní vztah k sobě i ke Kristu - Světlu - Bohu - Jednotě, ať pro ně používáme jakákoli jména, ukotvovat se v Něm, produchovňovat a zvyšovat svoje vibrace. Nalézat svoje hlubiny, svou podstatu. Cesty Jednoty. Inspirace z mnoha cest, verše, předání osobní zkušenosti. Syrská i galilejská aramejština, Cesta srdce.