MOŽNOST PRONÁJMU

 

Místo setkávání – do počátku 90. let hájovna, nyní zrekonstruovaná a vybavená pro účely seminářů, workshopů, setkání, případně natáčení (kulaté stoly internetového rádia Místo setkávání aj.). Kapacita do 35 osob (27 osob na přespání).

K dispozici pro semináře a workshopy:

První nadzemní podlaží: vstupní místnost.

Druhé nadzemní podlaží: knihovna s duchovní literaturou, (2x rozkládací pohovka dvojlůžko),  a terasou (12 m2), místnost pro lektora,  kuchyň s jídelním koutem a vstupem na zahradu a sociálním zařízením,

Třetí nadzemní podlaží: podkroví 100 m2 vybavené i pro možnost přespání (matrace, deky, polštáře), flipchart tabule, zásobníky pitné vody Fontána, sociální zázemí (2x WC, parní hydromasážní box), terasa 8 a 16 m2, krbová kamna. Podkroví je možné uzavřít a oddělit tak od ostatní části domu (semináře tak mohou probíhat zcela nerušeně).

K dispozici je také TV, DVD, internet a zahrada se zahradním krbem a ohniště.

Strava:
-        vybavená kuchyně pro vlastní přípravu stravy k dispozici,
-
        stravu lze objednat nebo dohodnout přípravu v místě,
-        nebo využít restaurace v blízkém okolí (Otvovice – 15 min pěšky, Holubice 2 km,
         Okoř 4 km)

Doprava:
-        vlakem (z centra Prahy 3/4 hod přes Kralupy n.Vlt. z centra Prahy, resp. hodinu a čtvrt přes Kladno) - vlakové  nádraží Zákolany 10  minut od domu příjemnou procházkou lesem,
-        autem 20 min od nejbližší stanice  metro Dejvická,
-        autobusem z  Dejvické každou hodinu,
-        MHD 1,5 km od domu (Holubice)

Všechny spoje jezdí ve všední dny minimálně 2x za hodinu, o víkendu nejméně jedno spojení za hodinu.

V blízkém okolí  domu je les, 10 min. koupaliště, velké množství krásných, energeticky silných míst.

Nájem na víkendové semináře, na který lze v případě zájmu navázat i další spolupráci orientačně (dohodou): popsané prostory domu na víkend (pátek odpoledne– neděle večer) 250,- Kč za (každou) osobu a den, ve všední dny 200,-Kč na den a osobu. Minimální částka za pronájem za jeden víkendový den 2000 Kč, všední den 1000 kč. V případě pěti a vícedenních seminářů anebo trvalé spolupráce slevy až  25%. Záloha předem 2000 kč, storno do 1 měsíce a méně propadá, storno do 2 měsíců před konáním akce 1000 Kč.